הצעת מחיר חינם

אחזקת בניין

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

אחזקת בניין משותף

בבניינים חדשים ובבניינים ישנים, קיימת חשיבות רבה לביצוע תחזוקה שוטפת כדי לשמור על רמת גבוהה של התחזוקה בכל מבנה. ככל שהתנאים של המגורים או של דיירי המשרדים יהיו טובים יותר וללא תקלות, כך הם יהיו מרוצים יותר מחברת התחזוקה שלהם.

אחזקת בניינים בכל רחבי הארץ
מחירים נוחים ותנאי שירות מצוינים
הצעת מחיר חינם גם עבורכם
ייעוץ טלפוני חינם
050-800-5874

אחזקת בניין

מה כוללת תחזוקת בניין? 

תחזוקת בניין משתנה בין מבנה למבנה וזאת על פי הצורך שלו. הנושא המהותי החשוב הוא ניקיון של כל רבדי המבנה, השטחים המשותפים כמו המבואה, השטחים בכל קומה, המעליות והמדרגות מהמרתף ועד הגג. בנוסף לכך תקינותן ובטיחותן של המעליות, החברה דואגת לפתוח קריאות שירות בחברה שמתחזקת את המעליות, כדי שהטכנאים שלהם יגיעו מעת לעת לתיקון המעליות במידת הצורך. כמו כן היא אחראית לכך שבכל חצי שנה יגיע מהנדס מעליות לבדיקה של בטיחות ותקינות של המעלית וזאת כדי שהדיירים יוכלו לעלות ולרדת בבטחה.

בכל בניין קיים מערך מסועף של אינסטלציה, צנרת ביוב, מערכות מים, שעוני מים של העיריה ועוד. תחזוקת הבניין כוללת מערכות תקינות ואם מתגלה תקלה, מציגי החברה קוראים לאינסטלטור כדי לטפל בכך ללא דיחוי. 

אנשי התחזוקה אחראים גם למערכות הסולאריות על הגג, קולטי השמש, דודי השמש וכמו כן לפעולה תקינה של בריכת המים הממוקמת על הגג ומספקת מים חמים לכל דיירי הבניין. כמו כן אחזקה שוטפת וטיפול של הגינה במבנה, טיפול במערכות החשמל ובגנרטור על פי הצורך. 

באופן שוטף מבצעים אנשי האחזקה פעולות ניקיון איכותיות בכל השטחים הציבוריים של המבנה, המעליות, חדרי הזבל ועוד.

כמה עולה אחזקת בניין?

העלות של אחזקת בניין משותף או רגיל משתנה על פי הרכבו. אם מדובר במבנה ישן יש לטפל בו רק בנושא הניקיון העלות היא מאות שקלים בחודש. אך אם מדובר בבניין מודרני שיש בו מעליות, מערכות טכניות מתוחכמות, שמירה 24 שעות ביממה, חדר כושר, בריכת שחייה ועוד, עלות האחזקה תהיה כמה אלפי שקלים לכל דייר בכל חודש. 

התחשיב הוא ספציפי לכל בניין ותואם את הצורך בכל אחד מהם ולכן בעלויות משתנות ואינן זהות. 

מה ההבדל בין בניין משותף לבניין לא משותף?

בניין משותף הוא זה שעבר הליך של רשם המקרקעין אשר מצמיד את החלקים הציבוריים במבנה לדיירים השונים על פי קריטריונים כמו גודלה של הדירה. מדובר בהליך משפטי שנקרא רישום בית משותף וכאשר כל הדיירים מסכימים לביצוע הליך זה, יש אפשרות לבצע אותו בסיוע של מהנדס אשר משרטט את נראותו של המבנה ואת השיוך לכל דייר ובדרך זו אפשר לבצע חלוקה צודקת והוגנת. 

תכירו את ספיר אחזקות

ספיר אחזקות היא חברה וותיקה אשר חרטה על דגלה להעניק שירות מקצועי ביותר לכל מבנה שבו מתבצעים שירותי ניקיון, ניהול ואחזקה באמצעות העובדים המסורים של ספיר אחזקות.

עם קבלת לקוח חדש אנו מבצעים סקירה מדוקדקת ומקצועית של כל מערכות הבניין ובהתאם לכך קובעים את תוכנית העבודה השבועית, החודשית והשנתית. המטרה שלנו היא לבצע אחזקה מונעת באופן שוטף ובדרך זו למנוע ליקויים ותקלות. בזכות השיטה הזו כמות התקלות היא קטנה והיא נובעת בדרך כלל משחיקה ומבלאי של המערכות השונות.

העובדים המיומנים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחומים שונים של אחזקה ולכן בכל צורך הם מבצעים את התיקונים הנדרשים, מחליפים חלפים, או מבצעים כל פעולה אחרת שיש בה צורך .

אם מדובר בצורך מקצועי ייחודי כמו המעליות או בדיקה של הצנרת באמצעות מצלמה תרמית, אנחנו דואגים לקרוא למומחה בתחום הנדרש שיגיע, יבדוק את המערכות וימליץ מה כדאי לעשות. 

בנוסף לכך אנחנו מנהלים את כל הנושא הכספי של הבניין, אשר כולל את גביית הכספים מהדיירים, פעולות נגד דיירים סרבנים, בניית תקציב חודשי ושנתי לכל הפעולות הנדרשות בכל אחד מהבניינים שאנחנו מתחזקים ועל פי הצורך של כל אחד מהם.