הצעת מחיר חינם

ועד בית חיצוני

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

ועד בית חיצוני – מה זה אומר?

כאשר אף אחד מהדיירים אינו מעוניין להות בוועד הבית או שיש קשיים מהותיים בנושאי אחזקה או עם ההתמודדות מול סרבנים, הדיירים בוחנים את האופציה לשכור את שירותיה של חברה אשר מעניקה שירותי ועד בית חיצוני. עובדי חברה זו הם למעשה ועד הבית והם מבצעים את כל הפעולות היום יומיות אשר מתאימות למבנה ספציפי זה במקום חברי הועד שפרשו. 

חברת ניהול ועדי בתים חיצוניים
ועד בית לא מתפקד?
זה הפיתרון המושלם עבורכם
קבלו ייעוץ חייגו כעת:
050-800-5874

ועד בית חיצוני

חברה חיצונית לניהול ועד בית – למה מומלץ?

הדיירים מכירים זה את זה לאורך שנים רבות ולעיתים לא נעים להם שהם בתפקיד של נציגי הוועד ועליהם להתווכח עם דיירים אחרים על כל מיני נושאים, כמו התשלומים לקופת וועד הבית. לכן הם מעדיפים שתהיה חברה חיצונית שתעניק שירותי ועד בית חיצוני. 

עובדי החברה לא מכירים בדרך כלל את השכנים וכך הרבה יותר קל להם לגבות את הכספים החסרים בקופה, כיוון שהדיירים הללו לא שילמו זמן רב. אם אין שיתוף פעולה, אנשי החברה פועלים בכמה כיוונים כדי למצות את הדין, באמצעות האגודה לתרבות הדיור, ההוצאה לפועל, או באמצעות תביעה כספית לבית המשפט.

הנציגים המיומנים של ועד בית חיצוני, מפעילים גם ביטוח לכל מקרה של צורך, מכינים תקציב ותזרים מזומנים ופועלים באמצעותם כדי לשלוט ולפקח על ההוצאות כדי שלא יגיעו למצב בעייתי בבנק. 

כמה זה עולה – מחיר ועד בית חיצוני

ניהול כספים גבייה והנהלת חשבונות לחודש עלות לדייר לחודש כ-10 – 15 . מחיר מינימום של 250 לחודש לבניין עד 32 דיירים 250 – 270₪ דו"ח הנהלת חשבונות חצי שנתי כולל התאמת בנק 1,000 – 2,000₪
דו"ח הנהלת חשבונות שנתי כולל התאמת בנק 2,000 – 2,500₪ תביעה משפטית – האגודה לתרבות הדיור לא כולל אגרת בית משפט / הוצאה לפועל 400 – 420₪ תביעה משפטית – חברת הניהול לא כולל אגרת בית משפט / הוצאה לפועל 600 – 650₪

 

  • עלויות אלו עשויות להשתנות בהתאם להיקפי הפעילות ובמיוחד אם מדובר בבנייני מגורים גבוהים שיש בהם דיירים רבים ורכוש ציבורי רב וייחודי כמו חדר כושר, בריכת שחייה שמצריכה אחזקה ופיקוח, גינה גדולה, שמירה, אבטחה ועוד. 

 

למה דווקא ספיר אחזקות

הידע הרבה שצברו עובדי ספיר אחזקות באופציה של ועד בית חיצוני, יצר מצב שהם מומחים בנושא זה, הם יודעים כיצד להתנהל בסיטואציות השונות הן בפאן הניהולי והן בהתנהלות מול נותני שירות שמלווים את החברה שנים רבות. לא אחת הם ימליצו על נותני שירות אחרים שהם מכירים אותם מפעילות משותפת וזאת לאור המומחיות שלהם, האמינות, העלויות וסיבות נוספות. 

העובדה שיש וועד בית חיצוני מחייבת אותנו להגיש דוחות פיננסיים מדויקים לדיירים שבהם אפשר לראות באופן מדויק את מצב החשבון בבנק בתאריכים מסוימים, כמה כסף נכנס לחשבון הבנק על פי כמות הדיירים ומה היו ההוצאות. הדוח הוא מפורט ביותר וכל דייר יכול לעיין בו כדי שיהיה רגוע שכל הפעולות מתבצעות באופן אמין ובדיוק על פי ההתנהלות הנדרשת.