הצעת מחיר חינם

חברת אחזקה

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

חברת אחזקה לבניין – המובילה בישראל

הצורך במבנים מתוחזקים בקפידה מוביל את הדיירים לבחור באופציה של חברת אחזקה, אשר עובדיה יבצעו את מלוא העבודות המקצועיות הנחוצות בבניין וזאת לרווחת הדיירים והאורחים. המטרה היא להחליף את אנשי וועד הבית שאין להם מספיק ידע טכני ולכן אינם יודעים כיצד לפעול במצבים שונים של תקלות אשר מתרחשות בבניין. 

חברת אחזקה איכותית עבורכם
הצעת מחיר חינם:
050-800-5874

חברת אחזקה

מהי חברת אחזקה?

חברת אחזקה מטפלת במכלול גדול של נושאים, אשר כל אחד מהם הוא חשוב ביותר. בכל בניין מגורים או משרדים יש הרבה מאד נושאים טכניים ולכן אנשי התחזוקה מתמקצעים בכל הנושאים הללו. יש כמה תחומים שדרוש בהם ידע מיוחד כמו המעליות ולכן במקרים הללו מזמינים את אנשי חברת השירות של המעליות, לצורך תיקונים ובדיקות מקיפות. בנוסף לכך החברה דואגת שמידי שישה חודשים יגיע מהנדס לבדוק את תקינות המעלית מבחינה הנדסית ובטיחותית.

החברה מטפלת בכל מה שקשור לניקיון במבנה. עובדיה מבצעים עבודות ניקיון באופן קבוע כמה פעמים בשבוע, על פי התדירות שעליה סוכם. הם מנקים את המעליות, השטחים הציבוריים כמו המבואה, המתחמים הקיימים בכל קומה, כל גרמי המדרגות, המעקות, חלונות, דלתות ועוד וכל זאת על פי תוכנית עבודה שנקבעה מראש. אחת לתקופה מבצעים גם פוליש בכל השטחים המרוצפים כדי שהמרחב כולו יהיה נקי ומצוחצח.

בבניינים רבים קיימת גם גינה סביב המבנה, גנן מטעמה של חברת האחזקה מגיע על פי התדירות שסוכמה אתו, הוא מנקה את הגינה, מוציא את הפרחים שנבלו, מטפח את הגינה על ידי הוספת דשן, מבצע שתילה של שתילים, עצים וכל צורך נוסף שעליו סוכם. 

איזה אחזקה מספקת חברת ניהול? 

שירותי האחזקה כוללים נושאים כמו מערכות האינסטלציה של המבנה אשר כוללות את צנרת הביוב, מרזבים שיורדים מהגג ועד הכניסה, טיפול במיכל אגירת המים על הגג כולל המשאבות שלו ובדיקת המז"חים. כמו כן טיפול בכל מה שקשור למערך החשמל ומיזוג האוויר, תקינות הגנרטור וטיפול בתקינותו של השער החשמלי אשר מאפשר רק לדיירים להיכנס לחניון, בדיקה מקיפה של דודי השמש, והקולטים על הגג.

נושא אקוטי בכל מבנה הוא נושא האיטום של הגג. אנשי חברת אחזקה בוחנים מעת לעת את מצב האיטום ובמידת הצורך מזמינים אנשים מקצועיים שיבצעו פעולות איטום שנתיות,  כמו זיפות או כיסוי ביריעות ביטומניות וזאת בהתאם לשיטה שנהוגה במבנה הספציפי. 

כדי שכל הבניין יהיה מתוחזק כראוי מבצעים שני רבדי עשייה עיקריים, האחד הוא ביצוע פעולות תחזוקה שוטפות אשר מונעות את היווצרותם של תקלות בעתיד. השני הוא טיפול בליקויים שמתגלים ומציאת פתרונות מעולים תוך פרק זמן קצר. 

אנשי האחזקה מבצעים הדברה הן באופן קבוע אחת לתקופה, כדי למנוע ככל האפשר הגעה של תיקנים ונמלים והן הדברה על פי הצורך אם הדיירים נתקלו במכרסמים, טרמיטים, או כל בעיה אחרת מסוג זה. 

למה דווקא ספיר אחזקות

ספיר אחזקות עוסקת בתחום האחזקות כבר שנים רבות. לאורך השנים הללו עברו עובדי החברה הכשרות והשתלמויות מקצועיות בתחומים רבים ולכן הם כעת בעלי יכולות גבוהות ביותר. כאשר מתרחשת תקלה, אנשי האחזקה בוחנים את טיבה וממה היא נובעת ובהתאם לכך מבצעים את הפתרון היעיל והמהיר ביותר, אשר פותר את הבעיה באופן מוחלט.

כל עבודה שמבצעים עובדי התחזוקה מתבצעת במלוא האחריות, תוך מתן תשומת לב גבוהה לכל נקודה וחשיבה לטווח הארוך. בדרך זו התיקון הוא לא נקודתי כדי לטפל בנקודה הבעייתית כרגע אלא הם מבצעים לעיתים תיקונים מקיפים וזאת כדי למנוע הישנות של המקרים הללו בעתיד. 

עובדי חברת ספיר מכינים לכל מבנה תוכנית עבודה שבועית ותוכנית עבודה חודשית והתוכניות הללו הם נר לרגליהם של העובדים. הם מבצעים את כל המשימות מתחילתן ועד סופן כדי להעניק לדיירים את מלוא המעטפת הנדרשת עבור מגורים במבנה שהכול תקין בו.