הצעת מחיר חינם

מה כדאי לחפש בשירות ניקיון?

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

השירותים שמציעה חברת ניקיון מקצועית יכולים להיות בין השירותים הפופולריים בארץ ובעולם בכל העולם. חברות אלו יכולות לסייע בניקיון בתים, אך גם בניקיון מפעלים, משרדים וחברות שונות נוספות. חברות ניקיון מקצועיות מציעות מגוון שירותים חינם, ולא רק ניקיון רגיל. כך למשל, חברת הניקיון תעמיד לרשותכם אדם נקי בתדירות גבוהה לאורך היום, השבוע או החודש בהתאם לדרישותיכם. היא תציע גם שירותי ניקיון ופוליש עם מכונות ניקוי. חלק מעסקי הניקיון אף מתפתחים לעסקי תחזוקה המספקים גם שירותים נוספים, כמו הדברה, טיפול בבעיות מבניות כמו בעיות מבניות. רוב חברות הניקיון יתרכזו בשירותים הספציפיים הללו וירחיכו את השירותים בתחום זה לרבות ניקוי חלונות בגובה או ניקוי שטיחים, ליטוש והברקה וכו'.

מהן הסיבות לשכור חברת ניקיון לעסק?

למשרד או חברה נקיים ומסודרים יש השפעה ניכרת על אופן הצגת המוניטין של העסק וכן על האופן שבו הוא נתפס על ידי העובדים והלקוחות. כל מי שנמצא שם בכל עת, בין אם לתקופה ארוכה או לביקור קצר, צריך להרגיש בנוח, זמן מאורגן ומסודר. לכן חשוב לשמור על ניקיון המקום. בנוסף, חומר מלוכלך, מטונף או מאובק שנשאר על הרצפה, כמו מיץ שנשפך או קליפות פירות, למשל, עלול לגרום לפציעות והחלקות לעוברים ושבים ועלול לחשוף את החברה לתביעות משפטיות. במקומות מסוימים כמו מפעלים, מעבדות ומתקני ייצור, בין היתר, יש צורך לשמור על ניקיון מקום האירוח שלכם באופן שוטף על מנת לשמור על ניקיון הסביבה, כנדרש בתקנות משרד הבריאות.

 

מהי הדרך הטובה ביותר לבחור שירות ניקיון למשרד שלך?

  • שירותים – איזה סוג של שירותים נותן שירות הניקיון ומה אתה צריך? האם הם מסוגלים לספק לכם שירותי ניקיון בתדירות ובזמנים המדויקים שאתם צריכים? האם אתה צריך שירותי ניקיון מיוחדים כמו ניקוי חלונות גבוהים, למשל? וכולי.
  • המלצות – חיוני לעיין בהמלצות החברה בדיוק כפי שאתם בודקים המלצות של כל בעל מקצוע או ארגון לפני קבלת ההזמנה לשירותם. בהחלט כאשר ישנה דרישה לשירותים שוטפים של החברה. אל תסתמכו רק על ההצעות באתר החברה ועשו חיפוש בגוגל ביזנס וברשתות חברתיות נוספות ואפילו מבעלי משרדים ועסקים בסביבתכם שיכולים להציע חברת ניקיון טובה ואמינה.
  • עלות – שימוש בשירותי שירות ניקיון מהווה לרוב עלות נוספת בעלות ההוצאות החודשיות שלכם. לכן, קחו בחשבון את עלות השירות, המרכיבים מהם הוא מורכב, והשירותים שאתם יכולים להציע בתמורה.
  • הסמכות, אם נדרש שירות מסוים, כמו שירותי ניקיון בגובה למשל, אז תזדקק להסמכה של איש מקצוע והרשאה לעבוד בנקודה הגבוהה ביותר.
  • יחס – קבעו פגישה עם נציג העסק או הזמינו אותו למשרד/עסק ולאחר מכן צפו בהתנהגותו כלפיכם. מה התחושה שלך אומרת?

 

הפוך את השירות להתאים לדרישות שלך:

בסופו של דבר, יהיה מכריע לשנות את שירותי שירות הניקיון בהתאם לדרישות הספציפיות שלך. חלק מהלקוחות דורשים מנקה מדי יום, אחרים נדרשים רק לשעתיים כל יום ואחרים כל שבוע למשל. חברות מסוימות דורשות שירותי ניקיון מתקדמים או פוליש ופוליש עם מכשור מיוחד, בעוד שאחרות יכלו להסתפק בשטיפה רגילה.