הצעת מחיר חינם

ניהול בניינים

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

ניהול בניינים בחברה המובילה בישראל

חברה אשר עוסקת בתחום של ניהול בניינים, מכירה היטב את כל מה שקורה בבניינים השונים, הישנים, החדשים, הפשוטים והמתוחכמים. לאור המומחיות לאורך שנים רבות מנהלי חברת ניהול בניינים פיתחו דפוסי התנהלות נכונים לכל אחד מהמבנים הללו, כיצד להעניק מענה מלא לכל סיטואציה. 

ניהול בנייני מגורים משותפים
עובדים בכל אזור השרון והמרכז ומספקים שירותים מיוחדים לתושבי
ראשון לציון, רמת גן, פתח תקווה, נתניה, תל אביב.. ועוד!
להזמנות והצעת מחיר חינם חייגו:
050-800-5874

ניהול בניינים

מה תפקידה של חברת ניהול בניינים? 

חברת ניהול בניינים מרכזת שני פרמטרים עיקריים, האחד הוא התחזוקה של הבניין הן אם מדובר במבנה המשמש למגורים והן אם מדובר במבנה שהוא מגדל משרדים. השני הוא כל מה שקשור להיבט הפיננסי, גביה של כספים, ביצוע תשלומים על פי הצורך ופעילות כלכלית על פי תוכנית העבודה. 

מהם השירותים שספיר אחזקות מספקת 

ספיר אחזקות מעניקה שירותים מגוונים לכל אחד מהבניינים אשר היא מנהלת. בעניינים הכספיים עובדי החברה מבצעים את פעולות הגביה מכל הדיירים באופן חודשי או שנתי קבוע. אם יש בבניין סרבני תשלומים, עובדי חברת ניהול בניינים מטפלים בכך באופן ישיר מול הסרבן, מנסים לגשר בין הפערים ולהניע אותו שישלם כמו כל שאר הדיירים.

אם מדובר באגוז שהוא קשה לפיצוח ומבחינתו זה בסדר שהוא לא משלם עקב סיבות כאלו ואחרות וכתוצאה מכך הדיירים האחרים משלמים גם עבורו, כיוון שיש הוצאות שוטפות כמו תשלומי חשמל, מים, שירות למעלית וכו'. הוא נהנה מכל היתרונות שהדברים מסודרים אך לא מוכן לשלם. במקרים האלו נציגי חברת ספיר אחזקות פועלים באמצעות האגודה לתרבות הדיור, ההוצאה לפועל או לחלופין על ידי הגשת תביעה משפטית אם אין ברירה אחרת. 

אומנם יש לכך הוצאות כמו אגרות, אך יש מקרים שבהם אין ברירה ואין כל דרך אחרת לפעול כדי למצות את הדין ולגבות ממנו את כל החוב שהצטבר כי הוא לא שילם מסי וועד לאורך שנים רבות. הכספים הללו חסרים בקופה לצורך ההתנהלות השוטפת.

חברת ניהול בניינים אחראית גם על מצב התחזוקה בבניין. בכל מקרה של תקלה או ליקוי. על פי הצורך הם נמצאים בקשר עם ספקי שירות מסוימים כמו חשמלאי או איש אחזקה של המעליות וזאת כדי שיגיעו ויטפלו בבעיות שונות שנוצרו. נציגי החברה נמצאים איתם בקשר רציף כדי לוודא שהם מגיעים, להבין מהי הבעיה ומהם הפתרונות שהם מציעים, כדי לאשר את ביצוע העבודה וכך הדיירים יוכלו לחזור לשגרת חייהם.

תהליך האחזקה כולל נושאים שונים כמו המעליות, אינסטלציה, חשמל, משאבות, דלתות, חלונות, מערכת סולארית, גנרטור, אחזקה של הגינה ועוד. 

כמו כן ביצוע מלוא עבודות הניקיון במבנה כולו, במדרגות, המעליות, בלובי ובכל שטח משותף נוסף שקיים בכניסה ובכל הקומות.

כמה זה עולה לנהל בניין? 

עלויות של ניהול הבניין משתנות על פי גודלו של המבנה והשירותים השונים שיש להעניק לדיירים. בבניינים הרגילים, הוותיקים וגם החדשים שיש לתת להם שירותים רגילים ומעליות, העלות היא כמה מאות שקלים בחודש, בדרך כלל סביב שלוש מאות ₪. 

אך אם מדובר על מבנה מודרני ומתוחכם שיש בו שמירה לאורך 24 שעות ביממה, בריכת שחייה, חדר כושר ואביזרים ייחודיים אחרים, העלות תהיה כמה אלפי ₪ בכל חודש. 

למה אנחנו

לאור המוניטין הרב של ספיר אחזקות מי שמנסה את השירות שלנו מבין כי מדובר בשירות יוצא דופן ואם הוא משווה זאת לשירות הקודם שקיבל מחברת אחזקה אחרת, ההבדל הוא תהומי. זו הסיבה שכבר בתחילת הדרך הלקוחות מביעים את שביעות רצונם וכך אנו ממשיכים להעניק להם שירות בטיב מעולה לאורך שנים.