הצעת מחיר חינם

שירותי גינון

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

שירותי גינון – דברים שחשוב להכיר

בעולם המתקדם והטכנולוגי, כולנו עובדים, ממלאים אחרי משימות יומיומיות וזקוקים למנוחה. ברמה היומית, כמעט לכולנו יש מחסור בזמן, כולנו צריכים לעשות מטלות ומשימות שגרתיות. שירותי הגינון דורשים זמן פנוי, עבודה פיזית, חשיבה מחוץ לקופסה, וכלים ייעודים ומתאימים. כאשר הדבר לא אפשרי, פנייה לחברה המספקת שירותי גינון תהיה הבחירה המתאימה ביותר, לפחות בשלבים ההתחלתיים. במאמר זה, חברת ספיר ניהול ואחזקות מספרת אודות שירותי גינון – כל מה שאתם צריכים וחייבים להכיר בנושא.

שירותי גינון מקצועיים – מה אתם מקבלים?

שירותי גינון הינו שירות המספק הקמה, תחזוקה, וטיפוח של גינות בישראל. השירות נדרש עבור מקומות ציבוריים עם גינות, פארקים שונים ברחבי העיר, וכמובן בדירות ובקרקעות פרטיות הכוללות גינה גדולה. תפקידו של השירות הוא לדאוג שהגינה נשארת מטופחת ומאורגנת היטב, התחזוקה ברמה השבועית. ברוב המקרים, ישנם שני סוגי שירותים: שירותים עבור גינות חדשות ושירותים עבור גינות קיימות. הקמת גינות חדשות יידרשו השקעה מסיבית יותר, לפחות בהתחלה. לעומת זאת, השקעה לגינות קיימות יהיו נמוכות.

שירותי הגינון יספקו לכם אחזקת גינות – גיזומים, כיסוח דשא, שתילות של צמחים, עיצוב גינות, ועוד. השירות כולל אחזקה ברמה השבועית, ייעוץ, ומתן שירותי עיצוב סביבתיים וחיצונים לבית. לעיתים, השירות גם יכלול הקמת חממות בתחומים חקלאיים, הזרקת חומרי הדברה, וטיפוח כללי על כל הסביבה. במקרים מסוימים, בהתאם לתקציב הדרוש, החברה תהיה אחראית לערב "אדריכל נוף" לשם תכנון ועיצוב הגינה. בצורה הכי פשוטה, השירות יכלול – תחזוקה של הגינה ברמה השוטפת, כיסוח דשא וגיזום, ודברים נוספים.

שירותי גינון עד הבית – כמה זה עולה?

לרוב, שירותי גינון מסופקים על ידי חברות אחזקת מבנים, גננים מקצועיים, וחברות צדדיות כאלה ואחרות. השירות יכלול תחזוקה שוטפת, הקמת גינות, כריתת עצים, גיזום דשא, הקמת דשא סינטטי, ועבודות שונות. תחזוקה של גינה שוטפת היא החל מ־500 ₪ ועשויה להגיע לטווח מחירים של עד 1,000 ₪ לכל היותר. המחירים משתנים ומתומחרים לפי כמות השטח. ברוב המקרים, התחזוקה כוללת ביקור של 3 פעמים בחודש. 

בנוסף לתחזוקת הגינות ישנם שירותים נוספים ונפרדים – גיזום שיחים יעלו לכם החל מ־400 ₪, לעומת זאת, שירותים חד פעמיים כמו כיסוח דשא יעלו לכם החל מ־300 ₪. ומהצד השני, אם דרושה לכם מערכת השקייה ממוחשבת ואוטומטית, תדרשו לשלם אודותיה החל מ־1,500 ₪ המחיר כולל את המערכת וההתקנה. שתילת עצים היא בעלות נפרדת, בעלות משוערת של החל מ־250 ₪ ובהתאם לסוג העץ לבחירה. תוכנית להקמה ועיצוב גינה בשיתוף של אדריכל נוף תעלה לכם החל מ־ 1,800 ₪ ועשויה להגיע למחירים של 3,000 ₪. אלה הם המחירים המשוערים עבור מגוון שירותי גינון עד לבית הלקוח, המחירים לא סופיים וניתנים לשינוי.

איך בוחרים חברה לשירותי גינון – טיפים לבחירה

שירותי הגינון מוערכים במחיר של החל מ־500 ₪ במינימום וניתנים להתאמה בהתאם לדרישות הלקוחות. בחירתה של חברה המספקת שירותי גינון צריכה להיעשות בקפידה, על פי בדיקות כלשהם, ובצורה נכונה. קיימת מתודולוגיה שלמה אשר עוזרת לנו לבחור שירות או חברה מסוימת בצורה אידיאלית. אז איך בוחרים חברה לשירותי גינון ללא סיכונים? הנה כמה טיפים מצוינים:

  1. ניסיון וותק מקצועי – הניסיון והוותק המקצועי מספק לגנן את איכות העבודה הטובה ביותר. בסופו של דבר, ללא ניסיון, העבודה יכולה להתבצע על הצד הפחות הטוב, בצורה רשלנית וקצת חובבנית. בחרו בחברה או גנן מקצועי עם ניסיון וותק של לפחות 10 שנים.
  2. מקצועיות ושירות אישי – הרבה מאוד גננים מרגישים "עייפים" ניתן לצפות זאת בשיחת הטלפון. השירות האישי חייב להיות מסביר פנים, כבר משיחת ההכרות הראשונה תוכלו לצפות האם האדם או החברה מתאימה לכם, כיצד היא מסבירה את עצמה, וכמה היא סבלנית. בנוסף, כדאי לבחון כמה הגנן או החברה מקצועית בעבודתה, לצפות בתמונות, בתיק עבודות, וכמובן בביקורות חיוביות.

אלה הם שני הטיפים הבסיסיים לבחירת גנן או חברה שמספקת שירותי אחזקה וגינון. בנוסף, כדאי לבחון פרמטרים נוספים בעת הבחירה – ביקורות ודירוגים, תמונות ווטסאפ, רמת העבודה והדייקנות, הסמכות ותעודות, ועוד הרבה. ללא ספק, הבחירה חייבת להתבצע עם השוואת שוק ובחינת ההיסטוריה של הספק.

מעוניינים בשירותי גינון מקצועיים? חברת ספיר ניהול ואחזקות מתמחה במגוון שירותי גינון איכותיים. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית התקשרו עוד היום – 050-800-5874
לשרותכם תמיד, ספיר ניהול ואחזקות.