הצעת מחיר חינם

שירותי ניקיון

תוכן עניינים

צר איתנו קשר

המלצות מלקוחות

שירותי ניקיון לבניינים – מה השירות כולל?

לעומת המאה ה־19, במאה ה־21, כמות האוכלוסין גדלה משמעותית ואיתה הדרישה לשירותים מיוחדים. בין השירותים הנדרשים ניתן למנף 3 שירותים נפוצים: ניקיון ואחזקה, שירותי שיפוצים ותיקונים, ושירותי גינון. באפשרותכם שני אופציות – הספקת שירותי הניקיון בצורה עצמאית או שכירת חברה חיצונית, צד שלישי. אחזקת מבנים כוללת ארבעה שירותים ראשיים – שירותי אחזקה, שירותי ניקיון, גינון, וכמובן ניהול ועד בית. במאמר זה, נדבר על הנושא החשוב מכל – שירותי הניקיון. מהם כוללים, כמה הם עולים, ויתרונות בולטים.

שירותי ניקיון מובילים
באזור המרכז והשרון
הצעת מחיר חינם
050-800-5874

שירותי ניקיון

שירותי ניקיון ואחזקה – יתרונות בולטים

שירותי הניקיון הם שירותים כללים אשר תורמים לאיכות חיים טובה ומעניקים סביבה נקיה וטובה יותר. מטרתם של שירותי ניקיון ואחזקה היא פשוטה – אחזקה, ניקיון, וסדר כללי ונקי בבית או בבניין המגורים. אז למה כדאי לבחור בשירותי ניקיון? למה לי לבחור בחברת ניקיון? הנה כמה יתרונות וסיבות מוצדקות לשירות:

  • איכות חיים טובה יותר – בבניין שבו הניקיון והתחזוקה ניכרת איכות החיים עולה פי כמה. הבניין נקי, המדרגות מצוחצחות, וכל הסדר והניקיון מתבצע בצורה קבועה ונכונה. איכות החיים חשובה לנו, היא מאפשרת התנהלות והרגשה טובה יותר. לפיכך, שכירת שירותי ניקיון יטיבו לאורך חייכם.
  • שקט נפשי – אם אתם אנשים שדואגים לניקיון הבניין, כדאי שתדעו את הדבר הבא: שכירת שירותי ניקיון ארציים יספקו לכם שקט נפשי, ידאגו שתמיד יהיה מישהו שינקה את הבניין, יתרמו למצבי הרווח, ויספקו אחזקה נכונה ושבועית. כאשר יש מישהו שדואג תמיד לאחזקת הבניין, אנחנו יכולים להיות רגועים ולהתרכז בעיקר – בחיי המשפחה, במערכת היחסים הזוגית, ובעבודה.
  • מקצועיות ויסודיות – אם עד היום ניהלתם משימות ניקיון בבניין עם השכנים, אתם בוודאי מודעים לאיכות העבודה – ישנם שכנים שמבצעים את עבודתם ביסודיות, ויש כאלה שלפעמים מרשים לעצמם "לחפף". עכב זאת, שכירת שירותי ניקיון יספקו לכם את הניקיון היסודי ביותר, מקצועיות יתרה, וכמובן שירות אדיב ומקצועי לכלל הדיירים בבניין. תהיו בטוחים בכך שחברת הניקיון תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ועם הכלים החדשניים ביותר.

 

בנוסף, קיימים גם חסרונות, לא הכל "ורוד" למשל – מחירים, עובדים לא קבועים, ולפעמים "פנצ'רים". אם זאת, שכירת שירותי הניקיון יוכיחו את עצמם כנכס, יספקו אחזקה וניקיון ברמה הגבוהה ביותר, ויעניקו לכם ביטחון ושקט נפשי. בנוסף, שכירת שירותי ניקיון מקצועיים יספקו לכם חיסכון מרבי בזמן. וכעת, לשאלת השאלות – מה השירות כולל? מה נכלל בחובו? בפסקה הבאה נדבר סביב השירות.

 

 

השכרת שירותי ניקיון – מה השירות כולל?

שירותי הניקיון באחזקת מבנים הוא שירות לגיטימי, נדרש, ואכפתי עבור כלל הדיירים של הבניין. ברוב המקרים, השירות מוצג על ידי שכירת אנשי מקצוע או חברה חיצונית לאחזקת הבניין. אז מה כולל בשירות? השירות כולל פינוי פחי זבל ואשפה, ניקוי חדרי מדרגות, ניקיון של הלובי והמראות, וכמובן ניקוי ויטרינות ועמדות הדואר החיצוניות. לעיתים, השירות יכלול גם ניקוי ופינוי של הלכלוך בחניות, ניקיון של חדרי הקומות והשטיחים, וכמובן דלתות הבית הראשיות והחיצוניות. 

השירות מתבצע בשעות הבוקר עד הערב בצורה שבועית, אתם בוחרים את כמות הפעמים לפי התקציב המשוער של הדיירים. כדאי לבחור בחברה חיצונית ומקצועית שתספק הצעת מחיר מסודרת, עובדים מאורגנים, וכמובן תוצאות בשטח. ניתן לבדוק את עבודתה כבר מהמשימה הראשונה, שכרו את שירותי החברה בצורה חד פעמית ולאחר מכן בדקו את יסודיות העבודה. שימו לב: שכירת החברה חייבת להתבצע בצורה נכונה עם חוזה התקשרות בסיסי. בחרו בחברה עם ניסיון ושירות, וכמובן עם המלצות חיוביות.

 

שירותי ניקיון לבניינים – כמה זה יעלה לכם?

שירותי ניקיון יספקו לכם חיסכון מרבי בזמן, שקט נפשי, ואספקת תשובות לדיירים – על מה הולך הכסף. המחירים עבור אחזקת בניין הם בין 1,500-3,000 ₪ בממוצע. השירותים כוללים פינוי פח הזבל, ניקוי חדר הלובי, ניקוי המדרגות וקומות הבניין, וכמובן ניקוי הוויטרינות. 

לדוגמא – המחיר עבור ניקוי חדרי מדרגות עד 4 קומות יעלו לכם החל מ־1,000 ₪ לחודש. ומהצד השני, ניקוי חדר הלובי יעלה לכם החל מ־800 ₪ לחודש. לעיתים, השירות יכלול גם "אקסטרות" תלוי בחברה ובפועליה. ניתן לשכור את השירותים באופן חד פעמי, השירותים החד פעמיים יעלו לכם הרבה יותר – החל מ־400 ₪ עבור שירותי ניקיון חד פעמיים. המחירים משתנים בהתאם לכמות הקומות ולגודל הלובי המדויק. ללא ספק, שירותי ניקיון נדרשים במחוזות ישראל, בעיקר עבור מבנים ומשרדים מסחריים ועסקיים.

חברת "ספיר אחזקות" מספקת מגוון רחב של שירותים – שירותי אחזקה וניקיון, שירותי גינון, וניהול ועד בית. השירות מוגש בצורה מקצועית ומסודרת, ניתן לבקש הצעת מחיר בחינם, ניתן להתייעץ איתנו בכל שאלה. לפרטים נוספים ולקבלת הצעה אטרקטיבית התקשרו עוד היום – 050-800-5874